Osobní rozvoj

Nemoc je ztráta kontaktu s vlastní podstatou, energií života - mocí (NE/MOC)

Informace pro uzdravení máme v sobě, jsme dokonale stvořený systém, pokud je tělo fyzicky či psychicky nemocné, informuje nás tímto o potřebě změny, změny na některé nebo všech úrovních - myšlení, emocí a jednání, je to jasná informace, že takto dál nemáme pokračovat, i když na tom zatvrzele trváme nebo hledáme příčinu problému v okolí.

Pokud změnu opravdu chcete, vždy zjistíme příčinu vašeho onemocnění či životní krize (vztahy, finance, práce, ...), protože individuální vzorec je ve vás (programy, které vytvářejí příčiny díky výchově, prožitkům,interpretaci) a pokud se vám nelíbí, co se ve vašem životě děje, rozhodněte se to změnit.

Hodina koučinku (u mě metoda EFT a kvantové principy) vám otevře mysl a chcete-li i srdce, nastaví počátek procesu změny, pomůže od bolesti, trápení a ušetří roky nepříjemných následků.

Můžeme se setkat osobně ve Vyšních Lhotách u F-M, Opařanech u Tábora nebo Praze (objednací lhůta 3 měsíce) nebo doporučuji dřívější možnost termínu objednat koučink přes skype a absolvovat sezení v pohodlí vašeho domova.

Těším se na vás, dotazy na alexandradamkova@seznam.cz

Vzdělávání (školení) se věnuji přes 25 let, metodám (EFT - emotional freedom techniques) a využitím kvantových principů v osobním rozvoji přes 10 let.

1 koučink (terapie) cca 1 hod...700 Kč

 

Tel. 728 649 340